| 1ydy4 a întrebat:

Muzica in franceza \dancing m-a rugat o profesoara sa ii fac un CD cu muzica ritmata in franceza love struck cine ma ajutaa? si vreau si link-ul de unde il pot downloada

3 răspunsuri:
| Demoiselle a răspuns:

Servus
Eu am f multa muzica in franceza de la profesorul meu. Da-mi id-ul tau de mess si ti le trimit eubig grin
Pupici

| denismaria92 a răspuns:

Http://www.mediafire.com/? 5w5xtmyzbfz

Kate Ryan - Ella Elle la

| jhgkjhkjhkjhkjhkjh a răspuns:

Stromae - Alor on dance http://www.youtube.com/watch?v=GJCQDd4vYjg

Mi amor - Kenza Farah http://www.youtube.com/watch?v=tCMW5dAUV-M

Celine Dion - Pour que tu m'aimes encore http://www.youtube.com/watch?v=Qdjt0mWWH_M

Céline Dion - Je t'aime encore Céline Dion - Je t'aime encore

Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je t'aime... moi non plus Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je T'aime... Moi Non Plus

Diams - La Boulette, Ma france a moi

Sinik -L'assassin

Soprano- Halla Halla

Theatres Des Vampires - Les Litanies De Satan

khaled-aicha

Desenchantee
Comme si-ai mal
California
si... Libertine
Nana Mouskouri - L'amour en heritage

PAtricia Kaas - MAdemoiselle chante le blues
Patricia Kass - Mon mec a moi
Patricia Kaas - Les hommes qui passent

In Grid - Tu Es Foutu (imi place)

K-maro - Histoire de luv
- V. I. P
- Femme like u
Nadyia - Signes
- Si loin de vous
- Ammies ennemies
- Tous ce mots
- Et c'est party

Damien Saez -Jeunesse lève toi, Debbie, Jours étranges, Soleil 2000.
Et si vieillir m'etait conte
ca'maro - femme like you

Musikk feat Josefine - L'Amour
Yelle - A cause des garcons
Carla Bruni are o multime de piese frumoase.
Emmanuelle Seigner - Autel
Alizee "Ella, Elle l-a "
Kate Ryan - Voyage Voyage
Lara Fabian - Je t'aime, Je suis malade, Immortelle, J'y Crois Encore
Noir Desir - Bouquet de Nerfs

Desireless - Voyage Voyage

Alonzo - Determine

Sarah Riani - Confidence

Axiom - La tour des miracles

Axelle Red - Parce que c'est toi
Lara Fabian - Je T'aime
Patricia Kaas - Une Fille de l'Est; Patricia Kaas - Chanson Simple

Le cauti pe youtube si le download-eri de acolo;)).
Eu ti'am dat titlurile si cei/cele de care sunt cantate :*.