| Veverita a întrebat:

vreau sa imi fac incalzirea inainte de repetitii la dans pe muzica. dar nu am gasit muzica ritmata care sa imi placa.va rog da-ti-mi link-uri sau doar numele melodiilor si le descarc eu.multumesc frumosbig grinda fundita si voturi tuturor celor care ma ajutahappy

1 răspuns:
| Fundita123 a răspuns:

Depinde.Noi la dansuri ne incalzim mai intai pe o melodie lenta cu incalzire de explu:rotirea capului, a trunchiului...
si daca vrei sa te incalzesti mai poti pe melodii gen coregrafie.