| adelle23 a întrebat:

Muzica in limba engleza sau Muzica in limba romana? Ce preferati?

Răspuns Câştigător
| crisS a răspuns:

Cred ca muzica in limba engleza... si sunt de parere ca si noi am putea face muzica la fel de buna numai ca nu avem ambitie la noi se umbla numai dupa faima si bani nici decum pentru multumirea sufleteasca pentru. fani sau pur si simplu pentru ati urma chemarea si piesele noastre sunt facute ca pe banda si in ultimul timp nu am mai vazut piesa romaneasca care sa transmita sentimente si stari sufletesti
acum am inceput sa descopar o gramada de piese straine foarte frumoase englezesti dar si sarbesti rusesti sau spaniole happy
+ plus ca la muzica englezeasca ( atunci cand asculti din plictiseala ) poti sa inc3rci sa traduci versurile ( vei vedea ca aprox. toate transmit un mesaj) happy

57 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica englezeasca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Musica in limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mult imi place muzicaa in limba engleza dar imi place si muzica romana dar totusi tare imi place muzicaa engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza...eu asa prefer straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hjjh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in limba romana pentru ca suntem romani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum se spune in limba engleza ascult muzica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Limba romana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in limba engleza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in limba engleza, desigur!

| Lapusic a răspuns:

Imi place muzica in limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica in limba engleza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In engleza
fojdlfjgi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P ai mai bine mi se pare ca suna in limba Engleza!
Tie ce-ti place?

| uncontdestuldenasol a răspuns:

Cat timp e genul meu, suna bine, si transmite un mesaj frumos, poate sa fie si in rusa, pentru mine, tot melodie buna se cheama =D
P.S. Melodii dragute romanesti exista din belsug, numai sa stii unde sa cauti...prin ce ani...

| Anyway a răspuns:

Muzică în engleză. Mi se pare mult mai tare! Dar și românașii noștri cântă în engleză, deci...big grin happy