| Sadop a întrebat:

Ce muzica preferati? Muzica cantata in romana ( nu manele) sau melodiile cantate in engleza etc?

4 răspunsuri:
| GreenEyed a răspuns:

Pana acum cateva luni ascultam numai muzica NEromaneascarolling on the floor. Orice numai in romana sa nu fie.Dar am redescoperit frumusetea lor, si mi-am schimbat iar parerea.Incearca Vama Veche daca nu asculti deja.

| AndaVr a răspuns:

Si una si alta :d

| ilcmty a răspuns:

Imi plac melodiile si in romana si in engleaza...numai sa nu fie manelewinking ca nu imi plac.

| EnahVonVanity a răspuns:

Eu ascult doar melodiile in engleza love struck doar alea imi placbig grin. Ascult Adam Lambert[f mult st cea my mare fana care existalaughingsi el e suuper si are o voceelove struck] si Skillet big grin