| AvalohAlyn a întrebat:

Ne-am nascut oare in "Locul Potrivit"?
Stiu ca e veche dar imi place si acum.
Guess Who-Locul Potrivit

http://www.youtube.com/watch?v=8XuFKHpU2jg

Tu esti constient ce zic eu? NU ne-am nascut in locul potrivit!

Lumea simte,vrea FAPTE nu cuvinte, un SIMPLU OM sa fie presedinte.

Răspuns Câştigător
| TheAce a răspuns:

Tine de fiecare. Personal consider ca m-am nascut in locul potrivit. Suntem pana la urma stapanii propriului nostru destin si viitor. Daca Guess Who se simte frustrat in vreun fel (desi chiar nu are motive, nu ar face banii pe care ii face aici absolut nicaieri altundeva) e dreptul sau, insa nu trebuie sa luam de buna melodia. Fiecare are dreptul la propria opinie. Eu unul sunt recunoscator ca sunt roman.

5 răspunsuri:
| Mădă0611 a răspuns:

laughing Daca te nasteai in alta tara ai fi zis la fel, oricare ar fi fost acea tara. Daca era una din lumea a 3-a cum era?

| Wøodenpints a răspuns:

Melodie de 3 lei. La fel şi mesajul acesteia.

| Aneke a răspuns:

Tipule,esti ciudat.

| OmuFoarfeca a răspuns:

"cauti locul potrivit, timid exact ca o p...ă"