Raul9004
| Raul9004 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=8XuFKHpU2jg Pentru toţi cei sictiriţi de politic, relaxaţi-vă cu nişte Guess Who. Nu sunteţi de acord cu el?

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Dragut, chiar daca nu cu textul care a urmat dar cu care a inceput mi-a adus aminte de vremea cind eram si eu pioniera si cintam asa:noi in anul 2000 cind nu vom mai fii copii vom face ce-am visat cindva...etc.nu stiu restul dar a fost foarte frumos copilaria meahappyma doare ce prapastie e intre cu ce am pornit si ce e acum.

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Imi plac melodiile lui. E meserias.

| JeSa a răspuns:

Multumesc de postare! Frumos, pa!

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Mie una imi place foarte mult melodia.
Noi nu ne-am nascut in locul potrivit

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Hmm...suna bine

Nu Ne-am NascuT in LocuL PotRivIt!laughing

Raul9004
| Raul9004 explică:

Navarre, dacă nu sunt de acord cu ce este acum nu înseamnă că agreez mai mult ce s-a întâmplat pe atunci. Printre altele, eu sunt pasionat şi de istorie, cunosc destul de bine perioada aceea cu toate că nu am trăit în ea şi afirm cu tărie că faţă de atunci, acum este mai bine. happy

Raul9004
| Raul9004 explică:

Navarre, nu ştiu ce-ţi veni să mă compari cu Gigi Becali. Nu duce tu grija mea, te rog...nu merit atâta atenţie.

| I.Love.Football a răspuns:

Guess Who & Spike - tot respectul meu pentru ei. Doar realitatea este exprimata in piesele lor.
Delectati'va si cu una din noile piese ale lui Spike : http://www.youtube.com/watch?v=ovmWjqRzjG8
Raul9044 : E super tare si melodia asta a lui Guess Who.

| Aia cu cap mare a răspuns:

O stiu. ii veche
da tarewinkingam ascultat-o o gramada de timp.sh inca o mai ascult

| multimoak a răspuns:

Ba da... E foarte frumoasa melodia big grin

| Pana a răspuns:

Ba sunt foarte de acord cu ei.Versurile spun tot adevarul despre tara noastra.De cand cu piesa asta, am devenit si eu fana Guess Who laughing
Tu ce mai asculti pe langa astia?

Răspuns utilizator avertizat
| DenisaMetal a răspuns:

Se vede cat o muncit baiatul pentru melodia acesta happy

| akind a răspuns:

Daaaa

| geo_1909 a răspuns:

Ba da
totul e adevarat

| geo_1909 a răspuns:

Da totul e adevarat ascult farte multe melodi dea le lui si imi pl

| nimenialtu_4198 a răspuns:

Locul potrivit, o piesa de nota 10...no coment! bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce tare ii melodia :X:X. Si mama e de aceeasi parere laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tare. sa stii. imi place cum gandesti