| Rioh a întrebat:

Neata! Vroiam sa va rog, nu stiti de unde as putea face rost de tabulatura melodiei "The curse of the Black Pearl" pentru chitara, in toate cautarile mele am gasit numai variante imposibil de cantat sau cu plata, sau macar tabulatura unei melodi asemanatoare, "sinistra" happy mersi mult!

1 răspuns:
| nooname237 a răspuns:

Http://www.songsterr.com/......b-s20889t2
Ai sus in bara un buton unde poti sa alegi instrumentul, sunt mai multe chitari, vezi tu ce varianta vrei sa canti. Bafta!