| GabiGabrielle a întrebat:

Ninel Conde a murit?
Daca da cand?

Răspuns Câştigător
| sabrene a răspuns:

Din cate stiu eu NINEL CONDE nu a murit ...Doamne Fereste! A fost diagnosticata cu cistita interstitiala dar nu este chiar asa de grav.:*

9 răspunsuri:
| dannys a răspuns:

Nu credc ca a murit.

| dannys a răspuns:

Nu cred ca a murit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a murittongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am creuzt ca a murit ca am vazut la telenovela un mar de amor de pe acasa numele ei incercuit adica cum ar fi murit da nu stiu nu cred...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie dar am o intrebare si anume: la filmele in care a jucat ninel conde o arata incercuita. deci asta inseamna ca a murit?

| alexandru_4684 a răspuns:

Nu a murit!

| Anisorica a răspuns:

Nu a murit

| ElenaBujenita a răspuns:

Nu a murit eu acum ma uit pe Acasa tv 5 Decembrie 2010 ora 16:15 iar Ninel Conde este foarte vesele, ne incanta tuturor suflete cu melodiile ei. NU A MURIT! DOAMNE FERESTE!