| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a întrebat:

Nu am mai ascultat de mult RBD si mi s-a cam facut dor de eihee hee faceti'mi si mie un top cu 5 dintre melodiile voastre preferate pe care le canta acesta trupa.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Una din putinele trupe de tineri care m-au fascinat cu adevarat. Toate melodiile sunt deosebite. Oricarui fan RBD ii va fi greu sa faca asta, sa aleaga un top. Voi incerca :

1.Solo quedate en silencio : http://www.youtube.com/watch?v=OnwEftvWGNg&feature=related

2. Un Poco de Tu Amor : http://www.youtube.com/watch?v=OgFzSTVEN_8&feature=related

3. Besame Sin Miedo : http://www.youtube.com/watch?v=Oxe9quuFL20&feature=related

4. Otro Dia Que Va : http://www.youtube.com/watch?v=faXXH3TaSI8&feature=related

5. Enseńame : http://www.youtube.com/watch?v=OY8RxKVAc2U&feature=related

Acestea eu cred ca sunt cele mai frumoase 5 melodii ale trupei RBD.

9 răspunsuri:
| Bunny a răspuns:

1. Quiza
2.Money money
3.Ser o parecer
4.Carinio mi-a
5.Este corazon

| yfgsdufsdhfgyfrhwer a răspuns:

Inalcanzable
Tras de mi
ser o parecer
tu amor
fui la nina
big grin
preferatele mele, desi nu e mel de la rebelde care nu`mi placa

| loricel a răspuns:

Ce mai ascultam RBD.hee hee
Por besarte
Solo quedate en silencio
Fuego
Ensename
Aun hay algo

| HardcoreCountry a răspuns:

Iubeam trupa asta, am plans cand s-au despartit. Am multe melodii care imi plac de la ei, asa ca nu-ti pot face chiar un topbig grin :
-Salvame
-Rebelde
-Una Cancion
-Era La Musica
-Wanna Play

| Adelina04 a răspuns:

1.Tras de mi
2.Salvame
3. Ensename
4. Tu amor
5.Este corazon

| andrutzza a răspuns:

No pares

WannaPlay

Inalcanzable

Besame sin medio

Este corazon

Auditie placuta happyhappy

| Andreea1130 a răspuns:

Solo quedate en silencio
Rebelde
Salvame
Wanna Play
No Pares

| BlondyBlue a răspuns:

1. Salvame
2. Ser o paracer
3. Tras de mi
4. Nuestro amor
5. Fui la nina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vaiii:X
RBD :X cele mai frumoase momente din viata au fost la cele 2 concerte:X adica unele din cele mai frumoasehee hee

1. ReB3LdE
2. Este corazon
3. Tras de mi
4. Aun hay algo
5. Ensename

si melodiile lui Anahi mi le placeau foarte mult : Salvame, Asy soy eu, Algun dia, No digas nada; sau a lui Dulce : No pares, Fuego, Aburrida y sola etc.

Foarte frumoase erau si : Besame si miedo, Celestial, Ser o parecer, Nuestro amor, Empezar deste cero, Y no puedo olvidarte, Dame, Fui la nina, Que hay detras, Que fue del amor, Futuro ex-novio, Solo quedate en el silencio, Un poco de tu amor, Liso sensual, Me canse, Money money, Lento, Amor fugaz, Felis cumpleanos, Tu amor, Inalcanzable, Llueve en my corazon, Wanna play, Carino mi-a, Sueles volver, Si no estas aqui etc etc.

OMG:X o sa incep sa ascult din nou RBD.laughing
au insemnat ff mult pentru mine...

vor ramane mereu o frumoasa amintire a ultmilor ani de copilarie si a primilor de adolescenta. (acum am 16 ani)