| anonim_4396 a întrebat:

Nu am vaut aseara preselecta nationala eurovizion sad. Astazi am aflat ca a castigat Paula Seling si Ovi - playing with fire!
Dar cine a fost pe 2, 3, 4, 5?

Răspuns Câştigător
| anka a răspuns:

Clasament Eurovision 2010 Romania
1. Paula Seling şi Ovidiu Cernăuţeanu – Playing With Fire
2. Luminiţa Anghel, Tony Tomas şi Adrian Piper – Save Their Lives
3. Cătălin Josan – Around, Around
4. Hotel FM – Come as One
5. Paula Seling şi Kamara – It’s Not Too Late
6. Lora şi Sonny Flame – Come Along
7. Anda Adam & Connect-R – Surrender
8. Zero – Lay Me Down
9. Alexa – Baby
10. Răzvan Krivach – Jack Pott
11. Dalma Kovacs – I’m Running
12. Pasager – Running Out of Time
13. Tina G – Love Is War
14. Lulu şi The Pupets – Searching for Perfect Emotion
15. Lucia Dumitrescu – See you in Heaven, Michael
16. Alexandra Ungureanu – Crazy

1 răspuns:
| carmin a răspuns:

Iata finalistii care se bat pentru participarea la Eurovision 2010, care va avea loc in data de 29 mai:
1.Come As One-David Brian (juriul recomanda schimbarea interpretului, conform regulamentului) puncte 97
2.It's Not Too Late-Paula Seling si Kamara puncte 96
3.Searching For Perfect Emotion (juriul recomanda schimbarea interpretului, conform regulamentului) puncte 93
4.Running Out Of Time-Trupa Pasager puncte 90
5.Playing With Fire-Paula Seling si Ovi puncte 89
6.See You In Heaven-Mircea Romcescu (juriul recomanda schimbarea interpetului, conform regulamentului) puncte 89
etc...