| catutzacaty a întrebat:

Nu ascult de obicei manele insa am auzit intr-un taxi o manea ceva cu nu se numeste dragoste doar in unu sau nu mai stiu dar cam asta era ideea...Imi puteti spune va rog cu se numeste piesa?

1 răspuns:
| mgxxtreme13 a răspuns:

Vai asa si eu, ( scuze ca nu ajutbig grin) dar si eu am doua melodii ( aia cu trandafirul dintre flori, si fratele ramane frate)
nu stiu parca imi pare rau cateodata de ce imi fac( ascultand manele, ca nu le-am mai ascultat de ani buni,,) truda mealaughing ca eu in rest numa rock ascult(Skillet, BarlowGirl), deci ii bai mare!laughing
pace:p