| MalinaH a întrebat:

Nu mai stiu ce sa ascult.Va rog sa imi dati mai multe melodii, dar mai multe internationale, si fara melodii house sau manele sau rock tip metallica, my chemical romance etc.Mersi

7 răspunsuri:
| Wonderland a răspuns:

Incearca Demi Lovato. Sau Yann Tiersen (La Noyee si Comptine d'un autre ete)

| noktambul a răspuns:

Nu mai stii ce sa asculti? Asculta-ti parintii!

| DmnProfesoara a răspuns:

Katy Perry-Teenage dream
Mandy Moore-It's gonna be love
Kelly Clarckson-Because of you
Chris Brown-Crawl (asta daca` nu il urasti ca mare majoritatea de adolescenti straight face )
3OH! 3-My first kiss
Ke$ha-Take it off
Ashley Tisdale-It's alright, it's ok / He said, she said/ crank it up
The Beu Sisters- Once upon a broken heart / Anytime you need a friend

Am ales melodiile astea, pentru ca versurile sunt superrr tari...si asa cred ca e cel mai important la un cantec.
P. sbig grinaca` imi mai vine o idee o sa revin cu un alt raspunswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conexiuni, Vama Veche, Tapinarii, Pasarea Colibri