| c4t4lin a întrebat:

Nu stiti cam cat timp sa inveti sa canti la orga cat de cat bine? big grin

Răspuns Câştigător
| LeUTuzZ a răspuns:

Cam un an si ceva da bine trebuie sa te tii nu numai de forma, ca sa inveti cat de cat aproximativ un an da neaparat trebuie sa ai niste sfaturi de la un prof sau de la cineva cunoscut de tine si are exp in orga.Cu atat pot sa te ajut ...Noroc cu invatatu, e un instrument frumos si putin greu de inteles.BV

1 răspuns:
| c4t4lin explică:

Treaba e ca atunci cand imi place ceva ma dedic foarte mult big grin