| MalinaH a întrebat:

Nu stiti cum se numeste melodia a celor de la tokio hotel in care bill sta pe cladirea unei scoli si canta.nu e dont jump.mersi

1 răspuns:
| Teo_6515 a răspuns:

Http://www.tokiohotel.com/us/#video/

Aici sunt toate clipurile lor. Arunca o privire prin ele si vezi care sunt. Nu am avut rabdare sa ma uit mai atent la toate :D

Iar daca vrei mai multe, http://www.videocure.com/......56c70.html

Sunt in jur de 340 de clipuri si filmari numai cu ei. Vizionare placuta si sper sa gasesti clipul dorit.