| Rawя a întrebat:

Nu stiti unde se pot gasi postere cu Bring me the Horizon sau cu Oliver Sykes =]... funda

2 răspunsuri:
| DinooCanScreamRawwrr a răspuns:

Da.si eu caut de mult timp.In Brasov [aici locuiesc]nu am gasit nimic pe la magazinele de instrumente muzicale, prin reviste, nici atat ...cred ca trebuie sa ne obisnuim cu ideea ca traim intr-o tara unde Inna "rullz", desi imi e al naibii de ciuda ca oamenii sunt de multe ori mult prea incuiati la minte ca sa mai promoveze si alte genuri de muzica in afara dance'ului pop'ului si asa mai departe.

| totmike a răspuns:

Habr n-am da daca afli imi spui si mie? nu acum zau, si mie miar trebui.era o vreme cand magazinu specializat in instrumente muzicale di orasu meu avea multe postere.(destul de maricele, mult mai mari decat megaposterele din reviste)avea cu trupe clasice(queen pink floyd ACDC)da puteai sa faci comanda.mda din pacate nu mai vand asa ceva ca nu se prea vindeau.