| amelia_1504 a întrebat:

Hei puppy dog eyes. Daca sunt fani BMTH [bring me the horizon], vreau sa stiu de unde pot gasi un poster cu Oliver Sykes sau cu toata formatia. [in reviste sau chestii de genu]. Multumesc puppy dog eyes [FUNDITA]

3 răspunsuri:
| Rux a răspuns:

Nu stiu, daaca nu sunt cunoscuti nu prea ai cum pe la noi, dar poti face altceva.
Pune-ti pozele preferate pe un stick sau pe mp3, du-te in zona ta la un xerox si scoate-ti-le la imprimanta in format A4 sau A3, mai mult de 2 lei fiecare nu au cum sa fie. (si o revista este minim 2 lei)

| ComeAsYouAre a răspuns:

Kerrang (in Anglia). la noi nu gasesti. poti sa-ti scoti la imprimanta sau ceva. eu vreau sa ma duc sa-mi fac un tricou cu ''go to hell for heaven's sake''

| LexusBianca a răspuns:

In Romania nu ai sanse sa gasesti. Eu am postere cu ei din Kerrang si Rock Sound (Anglia)