| AndreiP98 a întrebat:

Nu stiu ce muzica sa mai ascult...De rock m-am cam plictisit. In ultima vreme ascult mai mult country (nu stiu dc dar imi place). Dati-mi idei de niste genuri de muzica si la fiecare o melodie ca exemplu.

5 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Dacă te-ai plictisit de rock înseamnă că nu ai ascultat niciodată rock adevărat. De rock n-ai cum să te plictisești.
Eu îți recomand ca muzică bună - pop-ul din anii 90-2000
Ace of Base - The Sign
Modern Talking - Don't take away my heart
Cher - Believe

Chiar și din anii 80
Modern Talking - Geronimo's Cadillac; You're my heart You're my soul
Bad Boys Blue - You're a woman, Pretty young girl
Fancy - Flames of Love
C.C. Catch - Heartbreak Hotel
etc.
Deși rock-ul e mai de calitate. Nu cred că ai cum să te plictisești de rock. Nu cred că ai ascultat vreodată rock adevărat.
De house, dance, rap prost, clubbing etc. Să nu aud, aia nu e muzică.

Baftă

| Bogdanux a răspuns:

What the hell? Cum sa te plictisesti de rock? Fac pariu ca doar ai ascultat 2-3 piese din rock si country dupa care ai trecut la Inna si Salam :-J...

| michlin a răspuns:

House- Mossano-Caramba

| Ionutz_7982 a răspuns:

Tehno, C-bool -Couse baby