| Laura B. a întrebat:

Nu stiu, dar mai de mult era o piesa... adica cred! Era ceva de genu "Hai iubi dubi mor de tine iubi (nubi)"... habar nu am, dar de cateva zile tot aceleasi chestii le zic si vreau sa stiu, macar exista asa ceva sau sunt nebuna si compun versuri? Dau fundita! love struck

Răspuns Câştigător
| sίмρℓε☻кι∂a a răspuns:

Si eu stiu una da` parca era manea sau ceva de genu` stai sa intreb pe cineva pai specializat in astalaughingNicolae guta si Susanu-uh esti fata de oras[scrie uh correct]laughing... uite`te pe youtobe si... fundita?batting eyelasheslove struck

5 răspunsuri:
| dulcik a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GCzEK0_pDh0
sunt multe melodii cu iubi

| lala_1641 a răspuns:

Era ceva de genu`thinking
ragadam scoby doobi mor de tine iubi?laughing

| noname_6708 a răspuns:

Ana lesko-ora 24...cred

| Katze_Camy_1988 a răspuns:

Nicolae Guta - TU ESTI FATA DE ORAS ..asa se numeste melodia cu scubyy dubyyy