| oareux a întrebat:

Nu stiu sa diferentiez genurile de muzica... puteti sa ma ajutati? Nu stiu sigur care sunt diferentele dintre Blues rock ( alternativ clasic soft big grin )Retro Folk Underground Dance...big grin mersi mult :*

2 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Nici eu nu stiu, asta pentru ca nu m-am interesat si nici macar nu le stiu numele genurilor de muzica stiu doar rock, house, pop, metalrolling on the floor(dar daca ma pui sa iti zic care e care habar n-am

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing inseamna ca asculti doar un singur gen de muzica...sau ai o problema mare de percepere a realitatii fonice.