| rose_7192 a întrebat:

Ce parere aveti despre muzica rock(rock alternativ, punk, soft rock)?

11 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Cam asta ascult asa ca eeeeee f tare happy

| Bishop a răspuns:

Din moment ce ascult si am o trupa care e de rock si e preferata mea...imi place! e super!

| Kyky a răspuns:

E cea mai tare laughing Nu stiu cum ar fi lumea fara muzica rock \m/

| RockaruL a răspuns:

Nu conteaza ce gen de rock tot e cea mai tare muzica! happy

| tukhey23 a răspuns:

Imi place,e mai folositoare decat muzica comerciala hee hee

| tukhey23 a răspuns:

Imi place, e mai folositoare decat muzica comercialahee hee

| Cryss a răspuns:

Imi place:X.

| xtreme a răspuns:

Muzica rock, punk, punk-rock etc iti da libertate cand o asculti...asta imi place cel mai mult la ea... e foarte tare si nu cred ca as putea trai fara acest gen de muzica... e mult mult prea tare...

| ciupy a răspuns:

E ceva superb un gen de muzicaa cum nu mai exista... muzicaa cu care sigur poti adormi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din moment ce ascult, cred ca buna.

| edinutza a răspuns:

Imi placehappy