| Andishor a întrebat:

O intrebare pentru cei care stau in Cluj-Napoca. Nu stiti de unde pot sa imi cumpar sau sa imi comand tricou cu Metallica? Eventual sa imi spuneti un pret. Multumesc.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pw bestmusic sunt oferte le comanzi si ei ti le vor aduce dar nu stiu in cat timp si sunt pe mai multe marimi sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Dc nu cauti pe internet?laughing)ce este asa greu?laughing))

| XxXNotForKiidsXxX a răspuns:

Dc nu cauti pe internet?laughing)ce este asa greu?laughing))