| BastardOfBodom a întrebat:

stiti cumva de unde pot sa-mi cumpar un tricou cu Metallica si unul cu Nirvana din Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| PinkPanther a răspuns:

Gasesti idm si sir magazine specializate cu articole rock, iar metallica si nirvana

2 răspunsuri:
| little4angel a răspuns:

Buna, am auzit ca este un magazin specializat pe langa Herastrau. Si eu vreau sa imi iau un tricou cu Scorpions si cu Iris si mi-a zis un prieten de magazinul asta happy

| cpi46 a răspuns:

Ori le ei de pe net, ori te poti duce la un centru specializat cu un tricou si o poza, si te-a rezolvat...