| anonim_4396 a întrebat:

O intrebare usoara cine stie niste muzica reggae mai buna sau de chitara muzica usoara nu neaparat din 2010 ci si din 2000 1990 sau melodii mai vechi si mai faine nu accept ina conect-r puya si nici manele. funda

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Pai
Soulja Boy
UB40
Big Mountain
Eddy Grant
Bedouin Soundclash
Jay Malinowski

3 răspunsuri:
| AxelSkl a răspuns:

Muzică Reggae? Păi din muzica românească ar fi El Negro. Sunt cei mai buni.
Dinafara României aş putea să zic Bob Marley, Bobby Mcferrin...

| Mahoarcaskunk a răspuns:

Reggae : Bob Marley, Alpha Blondy
chitara: eric clampton, dick dale, jimi hendrix, rage against the machine

| burnbabylon13 a răspuns:

Poti incerca aici daca esti cu adevarat pasionat: http://stirireggae.wordpress.com/