| LaMLaMlaMa a întrebat:

O mai tineti minte pe Aaliah? Care a murit can m-am nascut?(2001)

Răspuns Câştigător
| movyx a răspuns:

Da! A fost una din artistele mele preferate.A murit la 22 de ani intr-un accident aviatic.Si acum este una dintre cele mai importane personalitati ale muzicii R&B.

3 răspunsuri:
| necris77 a răspuns:

Da, ce e cu ea?

| zkira67light a răspuns:

Da da ii o tampenie ca-i R&B ca ea dupa parerea mea canta mai mult pop muddy waters si etc cantau R&B(rhytm and blues)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banuiesc ca vroiai sa ne spui ca te-ai nascut in 01 nu? si fratimiu tot in 01, dar nu cred ca intereseaza pe nimeni p-aici, asa ca nu postez asa ceva. in fine, da, o tin minte pe aaliahwinking