| Broadband a întrebat:

11 septembrie 2001 teroare in new york. ce faceati pe vremea aia mai tineti minte? ati vazut turnurile in realitate, daca ati vizitat vreodata america

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Eram in ultima saptamana de vacanta si butonam televizorul pana am vazut "breaking news"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aveam 4 ani pe atunci, habar nu am faceam.
Oricum, le-ar mai trebui americanilor niste vizite din astea aeriene pe la Casa Alba, Pentagon, Statuia libertatii ca prea si-au luat-o-n cap si se cred stapanii lumii.

| Broadband explică (pentru anonim_4396):

Pai sincer au terminat de construit turnul..trebuie si in asta 1, 2 avioanewinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Broadband):

In tot ce se poatehappy

| SportBoy a răspuns:

Eram în pătuţ şi mâncam un piure delicios laughing Eram bebe laughing

| xXDuncanXx a răspuns:

Pai Da Ma...Am Fost Acolo...Ce Te Mai Intereseaza, spune. Poate-ti raspund happy