| gorlan a întrebat:

O melodie foarte frumoasa, chiar daca ascult muzica rock, aceasta melodie imi place foarte mult...

Florin Chilian- Chiar daca

http://www.youtube.com/watch?v=nf5X6boRFME

Voi ce pareri aveti despre aceasta melodie?

Răspuns Câştigător
| Fantastic7 a răspuns:

Versurile sunt cât de cât... Dar melodia...

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

"Chiar dacă" îmi place și mie. Foarte profundă și emoționantă.
...are multe melodii frumoase. Ca de exemplu,
http://www.youtube.com/watch?v=QI5Ldj3_TP4.

| Holocaust a răspuns:

şi eu ascult rock, şi nu cred că-mi interzice cineva să ascult şi alt gen de muzică, atâta timp cât e de calitate.
îmi place Florin Chilian ca artist.Melodiile lui transmit multe...

| Bogdanux a răspuns:

Imi place mult.De fapt, Florin Chilian imi place ca si cantaret.

| GusWaters a răspuns:

Florin Chilian are versuri mult mai bune ca multe trupe rock, mai ales decat cele formate dupa 2000, imi plac mult si fundalurile sonore, dar ma scoate din sarite vocea lui, nu-mi pare deloc potrivita pentru cantece de genul lui.Prefer sa ascult doar instrumentalul sau un cover.Dar il respect ca liricist.

| Woodenpints91 a răspuns:

Nu ştiu de ce, dar îmi este antipatic tare omul ăla. Şi modul lui de gândire.