| StalinDrak a întrebat:

Oare Iris va participa la eurovision?

6 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Sa speram.

| Puiutz a răspuns:

1. "Come As One" – David Brian (juriul recomandă schimbarea interpretului)
2. "It’s Not Too Late" – Paula Seling şi Kamara
3. "Searching for Perfect Emotion" – David Brian
4. "Running Out of Time" – Trupa Pasager
5. "Playing With Fire" – Paula Seling şi Ovi
6. "See You in Heaven, Michael" – Mircea Romcescu (juriul recomandă schimbarea interpretului)
7. "Come Along" – Lora ex-Wassabi şi Mihai Preda
8. "Jackpot" – Răzvan Krivach
9. "Round Around" – Cătălin Josan
10. "Crazy" – Alexandra Ungureanu
11. "Love Is War" – Tina Geru (ex-Pops)
12. "I’m Running" – Dalma
13. "Save their Lives" – Luminiţa Anghel
14. "Baby" – Maria Sanchez (juriul recomandă schimbarea interpretului)
15. "Lay Me Down" – Zero
16. "Surrender" – Anda Adam

Cei de la Iris nu apar.
Inca noroc ca nu s`a calificat salamlaughing...era wai de viata noastralaughing.

| Puiutz a răspuns:

Nu ai pentru cehappy
Unele sunt dragute, dar nu toate sunt de Eurovision. straight face

| costyn162 a răspuns:

Despre eurovision nici nu stiu ce sa mai zic. Recunosc ca ma uit de cativa ani buni, dar nu prea inteleg de ce. Imi place competitia, si pot sa spun ca am sanse sa vad reprezentanti ai Romaniei foarte buni uneori. Iris este o trupa foarte cunoscuta, mediatizata si iubita in Romania dar cand alegi o piesa care sa reprezinte tara pe plan continental, trebuie sa iei in seama si preferintele celorlalte tari pentru ca ele vor vota.
Nu am ascultat inca piesele de anul acesta. Mersi Lavinus, o sa le ascult si o sa revin cu o parere.

| moodyblues a răspuns:

De ce nu participa formatii gen scorpions? pentru ca eurovision nu e de calitate.
http://www.time4music.biz/......nimic.html

http://www.metalhead.ro/Cine_ne_reprezinta_la_Eurovision_2010i-aid78387-l1

| mihaa a răspuns:

Ce sa caute, expiratul ala pe acolo, oricum canta f naspa