| lari0026 a întrebat:

OFER FUNDA!
Buna!
Am auzit ca LaLa Band are concert in Sibiu pe 15 septembrie!
Stie cineva daca este intrare libera?
Daca este cu bilet cat costa biletul?
OFER FUNDA!

2 răspunsuri:
| Courtney4you a răspuns:

Tragi tu concluziile.
SPER SA FI FOST DE AJUTOR!happy
Bafta si distractie placuta(anticipata) :*

lala fun - 02 Septembrie, 2012 @ 19:45:50
"este o prostie ca nu au bagat si bilete la concertul de la sibiu de pe 15 septembrie. nu imi place deloc fara bilete.la fiecare concert cu bilete am intrat la ei sa fac poze cu bilet vip si nu vreau sa incep acum. o rugaminte foarte mare la organizatori: va rog din tot sufletul sa bagati si bilete indiferent daca vom sta in picioare sau nu, dar va rog sa bagati bilete, iar daca bagati bilete sa dati si anunt la radio, pe protv si pe net sa apuc si eu vip! Va rog din tot sufletul si mai ales bilete vip sa bagati!"

| Clauvdgg a răspuns:

Eu am inteles ca ii gratis happy