| Empressto a întrebat:

Ok cu totii banuiesc ca stiti melodia Avicii - Levels si Florida a folosit notele si cateva chesti in plus din aceasta melodie, ce e de fapt este ca este foarte difuzata si la noi in tara, eeee... acum deoarece sunt si foarte multi ascultatori de DUBSTEP la noi in tara am zis sa combin utilul cu placutul si am facut un remix in varianta DUBSTEP a melodiei.

Ce vreau de la cei care vad acest post si carora le place melodia sa distribuie mai departe link-ul si sa contribuie la ridicarea ei.

Iata si link-ul: http://www.youtube.com/watch?v=ImCc8Rj0PX0

1 răspuns:
| qwerty21 a răspuns:

Si avicii si flo-rida s-au luat dupa Etta James,cantareata VECHEE
deci avicii si florida,sunt in aceeasi oala,nu sau luat unul dupa altul,s-au luat amandoi de la Etta James. OK?

imi plac cateva melodii dubstep, dar parerea mea despre dubstepul lui florida, este negativa.nu suna bine deloc.a vrut sa puna si el o parte de dubstep, pentru ca e la moda.dar trebuia sa faca treaba buna, nu doar "dubstep"

**PARAREA MEA**