| TDGMeebu a întrebat:

Ok... cui ii place Three days grace - Break?

Eu una o aduoor :X!

Voi ce parere aveti despre ea?

Si ce alte melodii rock mai stiti

Inafara de:

Brokencyde

Linkin Park

Green Day

Marilyn Manson

pentru ca ii stiu si vreau ceva nou

10 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Breaking Benjamin
Within Temptation
Boyce Avenue
Evanescene
DragonForce
Nightwish

| Pepper9 a răspuns:

Skillet :X doar asta stiu la ora asta laughing oh go on

| Pepper9 a răspuns:

Lola, in loc sa-i zici niste trupe rock tu incepi sa ii zici de gramatica ...Asa a vrut ea sa scrie! Si nu o zis ca-i rockerita. Tu esti? Nu prea cred. Daca ea vrea niste trupe rock, trebuia doar sa-i zici 2 sau 3.Mare chestie!
meebo, npchee hee
Si da, imi place Break:X

| TDGMeebu explică:

Misto trupawinking mersi kiss

| Psycho a răspuns:

E greau rau limba romana, asa-i? din cate stiu eu,"ador" are doar 4 litere, nu 6.
si trupe rock.sunt cu sutele, draguto. dar nu cred ca esti tu pentru asa ceva.nu-mi spune ca esti rockerita, ca p-asta nu pot s-o cred...

| Psycho a răspuns:

Sonix, mi-am dat seama ca asa a vrut ea sa scrie. dar e penibil.nu o zis ca-i rockerita. dar asta o vrut sa para cu intrebarea aia.pentru ca putea foarte bine sa caute pe google trupe rock, in loc sa intrebe aici. dar logic ca asa n-ar mai fi aflat nimeni ca ea asculta rock. wow.
nu imi era greu sa-i spun 2 sau 3 trupe. pot sa-i spun si 100.pentru ca da.eu sunt rockerita. dar nu cred ca are importanta lucrul asta.ca nu despre mine era vorba aici.

| blackcat_3605 a răspuns:

(vorbind de rock in mare)
Ac/dc
Bon Jovi
Within Temptation
Nightwish
Tristania
Pain
Metallica
Evanescence
Nirvana
Tristania
Rammenstein
Theatre of tragedy
etc
cam astea ascult eu happy

| chrissi a răspuns:

Nickelback, 3 doors down...cam atatbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Red hot chili peppers:Xhttp://www.youtube.com/watch?v=yuFI5KSPAt4 acscult rupele de 3-4 ani :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Draguto", tu stii cate trupe de rock exista?! Nu incap aici happy Cauta si tu pe "guagle", ca nu e greu. oh go on