| ItzZiBitzZi a întrebat:

Ok, TPU, stiu ca probabil caut acul in claia cu fan, dar sa incerc macar. Recent, am vazut la televizor o melodie care mi-a placut. E cunoscuta dar nu i-am retinut numele si nici nu-i mai stiu versurile. Din videoclip stiu ca era un baiat care peste tot intalnea oameni cu ochii complet negrii. Si fuge de ei. La sfarsit pe o creasta montana ( am impresia ) vede ca si lui i s-au facutochii complet negrii. >Helpp;

2 răspunsuri:
| IngerasulMicutz a răspuns:

Close your eyes se numeste e cu unu cu creasta cu ochii negrii.o stiu