| BlueRose1 a întrebat:

Paraziti sau B. U. G mafia? Voi ce credeti?! Dau funditawinking

14 răspunsuri:
| Mjdolhfi a răspuns:

B. u. g mafia:X

| troy a răspuns:

Niciuna!

| D A R i U t S s A a răspuns:

Nu as putea alege.
Dar cred ca ar fi B. U. G happy

| M.G.R a răspuns:

Parazitii normal...Mafia a fost dar s-a stricat la ***
Ca sa intelegeti versurile formatiei parazitii trebuie sa va puneti mintea la contributie... Mafia e gangsta, viata de cartier, etc. e simplu, intelege aproape oricine...

| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a răspuns:

Imi plac amandoua... nu poti face diferenta
dar cred ca b. u. g mafia voi alege

| khrys a răspuns:

Sigur imi dai mie fundita. B. U. G MAFIA.

Răspuns utilizator avertizat
| vyo a răspuns:

Amandoua.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ca si cum ai intreba McDonalds sau KFC rolling eyes
eu aleg amandoua dar tu ai zis una asa ca o sa aleg Parazitii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Raspunsul e simplu... fetele vor alege evident BUG mafia deoarece mai au melodii comerciale si de tot cac*** gen Hai cu mine.pantelimon.si le ard gangsta rap.baietii rai.de cartier(cel putin asa erau odata acum sau cam stins.)Parazitii au apreciat tot deauna mesaju.mesaju.si iar mesaju in piesele lor.pentru a mai schimba din mentalitatile gresite pe care le detin multi.(pot da ex si in cazul de fata.TROY care el nu alege niciuna daca si parazitii sunt de dat la o parte ce sa mai zic.Multi dintre voi ati ales BUG mafia pardon B. U. G. MAFIA. 90% din voi care a raspuns nu stiu ce canta parazitii.sunt convins.
Parazitii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai fi antena paraziti sunt deepasiti de situatie fie clar asa ca alegeti bug mafia paraziti sunt paraziti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba bug mafia si paraziti au 2 stiluri diferite... cei de la bug mafia vb despreviata de cartier si paraziti mai mult din politiceni care ne fure etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PARAZITII respect munca lor tinetio tot asa respect

| maryan_3942 a răspuns:

Parazitii