| BazikR1 a întrebat:

Parazitii sau Bug mafia? Eu sincer sunt cu Parazitii sau Anonim... nu prea imi plac ce canta s-au cel putin ce cantau mafia sau la familia...voi ce ce alegeti? happy

7 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Parazitii happy

| SamSon a răspuns:

Eu zic asa:
1. Parazitii
2. La Familia
3. Bug Mafia
4. Anonim

| Vans a răspuns:

Dacă-i fată, ce?

| andrei1237 a răspuns:

Bug Mafia.

| UndergroundFolklore a răspuns:

Daca ma intrebai inainte, alegeam Parazitii.Acum m-a lovit "fenomenul" Subcarpati si nu prea mai ascult altcevatongue
Deci dintre Parazitii si B.U.G. Mafia...Parazitii!happy

| mariusflorin90 a răspuns:

Salut! B.U.G. Mafia asi alege dintre parazitii si bug mafia, dar si parazitii merita ascultat sau chiar si anonim sau guess who. ma rog, oricum bug mafia canta de mult timp, si de-asta ziceam mai mult...

| BazikR1 explică:

Daca e fata nu stie ce sa aleaga? laughing ce idei preconcepute aveti eu sunt fericit ca mai sunt si fete care asculta rapwinking