| anonim_4396 a întrebat:

Parazitii sau Satra Benz? Ce trupa va place mai mult?
Mie personal, Parazitii. happy

Răspuns Câştigător
| Dogaru_Andrei_1998_WaeI a răspuns:

Personal Satra Benz îmi place mai mult, acum depinde de persoana. Oricum ascult si Parazițiihappy

4 răspunsuri:
| deeeaqq a răspuns:

Prima

| Nitroblast a răspuns:

Niciuna, ambele au cam acelasi mesaj (si cand una sau alta au cate o piesa cu un mesaj sa spunem "mai putin daunator intr-un mod inutil", deseori e stricat de calitatea versurilor, restul albumului/piesele care inconjoara cantecul respectiv, etc.)

| Aslam a răspuns:

Parazitii. happy Satra nu-mi place.

| Dogaru_Andrei_1998_WaeI a răspuns:

Personal mie Satra Benz îmi place mai mult, depinde de persoanahappyOricum le ascult pe am2.