| ReddY25 a întrebat:

Pareri despre Eminem?

Răspuns Câştigător
| aditimus a răspuns:

Un rapper adevarat cu o poveste adevarata de viata un divort a trecut si prin droguri dar care a mai lansat si pe altii cum ar fi 50 Cent, D12...

16 răspunsuri:
| TheGentleman a răspuns:

Un tip fain

The Real Slim Shady este hit clasic. Iar faptul că a primit numeroase distincții, spune multe despre artist

Răspuns utilizator avertizat
| CassieII a răspuns:

Îmi place, e bine că și-a revenit după toate episoadele prin care a trecut.

| ReddY25 explică (pentru DracuIa):

Spune-i si lui rolling on the floor

| LordCristobal a răspuns:

Cel mai fain rapper din lume.
Calitatea rappului pe care il canta nu se mai gaseste la rapperi din ziua de azi.
Nu ma dau in vant dupa rap dar cand e vorba de Eminem e o placere sa il ascult in orice moment.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica copilăriei mele.

| Simpatic a răspuns:

Un om sarac care locuia in adolescenta intr-o rulota, dar care prin ambitie, talent si noroc a ajuns un star.
Un nume de referinta astazi in rapul mondial alaturi de alte nume mari precum Dr.Dre.

| AndresDarie2000 a răspuns:

Cel mai bun și cel mai talentat rapper din toate timpurile. Am învățat multe lucruri bune de la el (experiența de viață, ambiția, loialitatea și multele altele).

| DeMicUnCălător a răspuns:

Cel mai talentat rapper de pănă acum.

| cristi202 a răspuns:

Ca Eminescu al nostru nu va fi niciodată! happy

| 1997onur a răspuns:

Înjură ca toți ceilalți.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Un raper cu "greutate". Melodiile lui, în special cele mai vechi, vor fi ascultate și de generațiile viitoare.

| sofisis a răspuns:

Mi se pare mult peste altii. Nu numai ca si-a depasit conditia..cum spun si cei de dinaintea mea dar a reusit sa aiba un foarte mare succes intr-un stil muzical care era "rezervat" in proportie de 99% oamenilor de culoare.

| StrongHeart a răspuns:

Un baiat suparat pe viata.
America il are pe eminem. Noi il avem pe bahoi laughing

| Alin5644466 a răspuns (pentru cristi202):

R.I.P Eminescu