| Anonimus345642235 a întrebat:

Păreri despre muzica rock/hard rock/heavy metal?

6 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu e tocmai genul pe care-l ascult, adica nu ma omor cu rock-ul,, am ascultat asa la insistentele cuiva, dar nu m-a prins in farmece, nu am o parere proasta despre genul asta de muzica atata timp cat nu-l inteleg sau cunosc.

| Gonrax a răspuns:

Rock-ul mi se pare super, si de la metal imi plac mult instrumentalurile, dar majoritatea melodiilor metal nu imi plac.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-l consider muzica.

| Teffan a răspuns:

Muzica buna.

| Aslam a răspuns:

Cel mai complex gen muzical. big grin

| MortalLama a răspuns:

Am copilarit cu metal, de la metallica la slipknot apoi la gridcore si black metal norvegian