| eliza_7547 a întrebat:

Pe ce data, La ce ora si pe ce program vor fi difuzate PREMIILE GRAMMY 2012 in Romania?

funda!

Răspuns Câştigător
| MariaChrii a răspuns:

Pe 31 ianuarie, în noaptea de duminică spre luni, de la ora 2.50 puteţi urmări pe TVR 1 şi TVR HD transmisiunea celei de-a 52-a ediţii a Galei Decernării Premiilor Grammy, în direct de la Staples Center din Los Angeles

funda

2 răspunsuri:
| Alexutz25 a răspuns:

Crede-ma ca am nevoie neaparat de informatia asta daca apare ceva anunta-ma si pe mine ca sunt disperat

| eliza_7547 explică (pentru Alexutz25):

Da.si eu... vroiam sa-l vad pe skrillex.am fi putut sa-l vedem in direct pe www.grammy.com.dar acum nu mai este.am aflat prea tarziu:(