| DeKoniec a întrebat:

Pe ce sait pot gasi albume originale cu tot felul de artisti. Am cautat pe mai mule sait'uri dar amgasit doar pe Amazon. Multumesc mult

2 răspunsuri:
| Dumniezău a răspuns:

Descarca-ti imesh, nu e site, e un program de muzica.Acolo gasesti o gramada de albume si melodii le poti descarca si pe telefonul tau daca vrei.Intra pe www.imesh.com. Acolo gasesti mai multe informatii.

| DeKoniec explică (pentru Dumniezău):

Nu vreau sa descarc. Spre exemplu caut de 2 luni albumul Indicud al lui Kid Cudi si exista numai pe Amazon, melodiile le am dar vreau albumul original. Woodkid-The golden Age la fel, si multe altele... si m-ar fi interesat daca exista un site in Romania care sa aiba toate albumele originale...