| anonim_4396 a întrebat:

Pe ce sait pot sa ascult muzica?

13 răspunsuri:
| ing. a răspuns:

Buna.:-*.
Pai, cel mai bun si site de ascultat muzica este youtube
www.youtube.com
Eu folosesc si trilulilu;)
www.trilulilu.ro
Alt site de muzica f bun este imeem.
www.imeem.com
Mai sunt Yahoo music, Aol music.;)
Te pup:-*

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Jango.com. E un fel de radio online unde iti poti alcatui propria lista de preferinte si...asculti. De pilda, eu l-am pus si pe blog. Cand se deschide blogul, incepe si muzica.

cami
| cami a răspuns:

Www.fermademuzica.ro

| shishilik a răspuns:

Eu ascult pe youtube. Am facute mai multe playlisturi, si pot sa le pun sa mearga singure melodiile, si chiar sa mearga cu randomtongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://www.top-muzica.net Aici asculti muzica, iti alegi genul si se schimba melodiile singure!:) Nu pe youtube...sau trilulilu`... unde scrii tu melodia.:-@

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Www.on-muz.tk muzica 2010 online!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum pot sa ascult muzica?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Recomand >> Www.BOOM-file.coM - poti asculta, poti descarca free, fara delay sau alte prostii :), + ca se adauga zilnic zeci, sute de mel;)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mr juve cu toba si basu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://ascultamuzicanoua.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da