| Dragosgan a întrebat:

Pe cine veti alege dintre candidati ca presedinte al Romanie la alegerile din noiembrie?

Răspuns Câştigător
| bibubibucilescutascescu a răspuns:

Eu as vrea sa fie Antonescu ori Geoana. Apropo, tata a cumparat un calendar cu Geona.In fine nu prea ma intereseaza politica.Doar alegerile prezidentiale sunt mai interesante ca sa zic asa.

14 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

Pe Mircea Badealaughing)... daca ar candida...
Apropo.am 15 anilaughing

| Instinkt a răspuns:

Nu stiu dc imi sta bine suvita pe basescu, dc am nevoie de medicamente pe vadim, iar dc imi plac idiotii ii votez pe toti, iar daca vreau sefu idioatilor il votez pe geoana dar cum eu sunt destept nu votez cu nicio lipitoare din toti astia

| nellyneliana a răspuns:

Crin Antonescu...

| zuzumic a răspuns:

Aiurea. pun stampila pe toti. ca si asa nu e bun nici unu...

| mihaa a răspuns:

Nu mai merg la votare, nici daca, candideaza tata

| Gexu a răspuns:

Nu am varsta necesara votarii dar daca as avea 18 ani cu siguranta l`as vota pe domnul Traian Basescu fara retineri straight face bye :*

| CDelia a răspuns:

Basescu happy

| Bebitza_3599 a răspuns:

Pe nimenilaughing sa fim liberiilaughing)

| ToxiKat a răspuns:

Basescu... fara alte comentarii... a mai fost intrebarea apropo

| liviupaun a răspuns:

Pe nimeni.toti sunt niste curve care ne mint in fiecare zi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

And my vote goes toooooooo... Jijiiiiiiiiiiiiiiiii Beeeeeeeeeeeeeeecaliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonescu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nimeni pentru ca toti sunt o apa si un pamant va multumesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Antonescu