| aliss199999 a întrebat:

Pentru a merge la preselectiile de la Romanii au talent. trebuie sa mergi insotit daca ai sub 18 ani? va intreb pentru ca as vrea sa ma duc la vara. dar parintii mei nu stiu ca imi doresc asta happy ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| Pinky2000 a răspuns:

Daca ai sub 18 ani, cu siguranta trebuie sa mergi insotita. Poti vedea mai multe detalii pe www.romaniiautalent.ro.

1 răspuns:
| anyway18 a răspuns:

Intra pe site la ei si iti vor da mai multe detalii, sau la numerele de contact