| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ascultatorii de melodeath dar nu numai, ascultati Burden Of Life?
https://www.youtube.com/watch?v=uPIWtRq4GbE

https://www.youtube.com/watch?v=vB2S0hptVaE

12 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Chiar n-am mai ascultat, dar da, sună foarte bine. Melodeath-ul e un subgen foarte apreciat de mine şi chiar îmi convine să găsesc trupe care chiar să mă atragă.

| thegatekeeper a răspuns:

E prima data cand aud de trupa si pot sa spun ca imi place, in special Veracity.

| anonim_4396 explică (pentru thegatekeeper):

Stiu, riff-urile de la Veracity sunt epice. Dar de trupa asta ce zici? La inceput mi-a parut cam rau de clean vocals dar e destul de ok.
http://www.youtube.com/watch?v=P1L1TYPkPQc

| thegatekeeper a răspuns (pentru anonim_4396):

Si asta imi place, desi nici eu nu prea ma omor dupa clean vocals. Oricum, instrumentalul mi se pare epic si de obicei, ma axez ceva mai mult pe cum suna instrumentalul atunci cand ascult o trupa, asa ca pot spune ca imi place. Am sa caut mai multe de la ei.

| FadetoBlack a răspuns:

Ce bine sună.

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Imi place, desigur.

| Duucu a răspuns:

Fainoșag.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Veracity îmi place mai mult.

| svartirhimnar a răspuns:

Nu sună rău, îmi place. Mai ales versurile de la a 2-a piesă.

| Fantastic7 a răspuns:

N-am mai auzit de ei, dar sună bine love struck

| DaveMustaine a răspuns:

Yeaaaaah!

| LifeEternal a răspuns:

As zice ca nu-mi place, dar as minti.
Nu am auzit pana acum de ea thinking
Mersi mult.