| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ca sa devii o cantareata ce trebuie sa indeplinesti?

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Trebuie sa fii talentata in primul rand. Apoi iti trebuie o ambitie de fier si multe sacrificii.

| inna a răspuns:

Sa te pricepi la multe pe langa cantat.

| Bishop a răspuns:

Trebuie sa ai talent, voce, curajwinking

| deejayra a răspuns:

Si nu in ultimul rand sa adopti pozitia "capra"...asta am invatat de la Animal X big grin

| m4them4tic a răspuns:

Talent, curaj etc. iti trebuiesc afara.La noi, trebuie sa arati cat mai bine, sa apari pe toate posturile de televiziune cat mai dezbracata(posturile de televiziune si emisiunile de scandal), sa gasesti un Irinel care sa iti fie sponsor, sa gasesti o echipa tehnica profesionista pentru a iti modifica vocea...si mai sunt.
Mai sunt insa si voci frumoase, daca ai una, ambitie si sacrificii si ajungi sus.
Bafta!

| Daisy. a răspuns:

Sa ai talenthappy

| gossipgirl a răspuns:

Trebuie sa ai mult mult noroc!

| Aliyaa a răspuns:

Trebuie sa ai imagine placuta si vocewinkingsucces!winking

| andy_3925 a răspuns:

Tre' sa aiba tactu' bani si sa fie cunoscut.Devii cantareata garantat.

| Brun3tte a răspuns:

Pai in primul rand sa ai vocehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
În primul rând să ai voce, apoi școala de muzică, conservator, concursuri, spectacole (pentru astea din urmă îți trebuie un impresar).
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Să ştii să cânţi