| FallingRain a întrebat:

Pentru cei care asculta Linkin Park: Care e melodia voasra preferata?

Răspuns Câştigător
| Queensway a răspuns:

Hit the flor :X:X o iubesc.

8 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Nu sunt fană înrăită, dar ascult câte o melodie, două de la ei. "Numb" va fi mereu preferata mea și imi va trezi amintiri plăcute...
http://www.youtube.com/watch?v=kXYiU_JCYtU&ob=av2n
Numai bine!

| KostaKhe a răspuns:

Pai,Numb

| Mockingbird a răspuns:

Numb, In The End, The Cataclyst, Breaking The Habit. toate sunt superebe! Dar interpretarea asta m-a fascintat!
http://www.youtube.com/watch?v=dHtwZ07N1ic&ob=av2e

| Petricăă a răspuns:

Paii sunt fan linkin parca asa ca iti dau 3 titluri preferate:Breaking The Habbit Waiting For The End Cataclyst

| BellaSomerhalder a răspuns:

Imi place mult Linkin Park, dar nu am o melodie preferata. Toate sunt frumoase in felul lor. Cateva dintre cele care imi plac sunt "Somewhere I belong", "What I've Done" si "In the End".

| GumitzaDePepene a răspuns:

With you

| mariaambrus a răspuns:

Numb