| FashionKitty a întrebat:

Pentru cei care asculta Radio Guerrilla, am auzit cateva melodii in romana foarte faine dar habar nu am cum se numesc. Imi puteti spune cateva dintre ele? Ca vad eu dupa daca erau acelea sau nu. happy

Răspuns Câştigător
| WolfBlack a răspuns:

After What-Who, AnySound-Play me, Velosonics Love for gold, cam atatea stiu sper ca ti-am fost de ajutor happy

| FashionKitty explică (pentru WolfBlack):

Acestea sunt de la trupe romanesti? O sa le caut si pe acestea, dar melodiile pe care le cautam (erau 2) erau in limba romana.

1 răspuns: