| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei care ati participat la sarbatoarea castanelor din Baia Mare, sambata a cantat pe scena, in deschidere o trupa locala noua numita 1312, stie cineva unde pot gasi integral videoclipurile de la eveniment, cum se numesc baietii sau cum se numeste canalul lor de Youtube daca au unul? Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

"sarbatoarea castanelor din Baia Mare,... unde pot gasi integral videoclipurile de la eveniment"

numai că-i intrebi de ex pe cei ce au filmat. De ex. pe ei:

https://baiamaretv.ro/......brie-2022/