| ღKimKimmyღ a întrebat:

Pentru cei care folositi Google Chrome am o intrebare. Cand deschideti "New tab", si voua va apare altfel, adica nu mai apare tema ci ceva cu "fun dial"? Daca da, cum se poate scapa de el?
Funda!

Scuzati categoria, dar am mare nevoie de ajutor! straight face

Răspuns Câştigător
| abcdefg_8927 a răspuns:

Asa am patit si eu dar am rezolvat deci in dreapta sus este o cheita dai pe ea si te duci la setari dupa ce te-ai dus acolo in partea stanga sus ai vazut apare istoric, extensii si setari dai pe extensii dupa ce ai dat iti apare sus acolo Browser Companion Helper si cu o imagine albastra dai pe reincarcati si dupa aia o sa mearga funda plz

| ღKimKimmyღ explică (pentru abcdefg_8927):

Am rezolvat-o, dar iti dau funda, ca e corect raspunsul. happy

| abcdefg_8927 a răspuns (pentru ღKimKimmyღ):

Mss

| ღKimKimmyღ explică (pentru abcdefg_8927):

N-ai pentru ce big grin

4 răspunsuri:
| backford a răspuns:

Mie imi apare normal. taburi d`alea cu youtube, facebook etc