| ihacoswhy a întrebat:

Pentru fanii Three Days Grace si Saint Asonia: Ce parere aveti despre Adam Gontier? Cat de mult va place?

Răspuns Câştigător
| SabbyNightShadow a răspuns:

Adam Gontier e unul dintre cei mai geniali solisti. Ii iubesc vocea iar Three Days Grace nu mai e la fel de cand a plecat el. Am plans vreo doua ore dupa ce am citit scrisoare lui pentru fani inainte sa plece din trupa. Matt e okay, dar nu va fi la nivelul lui Adam niciodata... nu poate canta melodiile vechi pentru ca nu exprima absolut deloc sentimentele pe care le avea Adam in acel moment si e evident. Un alt lucru ce il apreciam la Adam era ca ceea ce incerca sa exprime prin cuvinte, o facea si prin felul in care canta acele cuvinte. Pe langa asta, avea acea atitudine si acea carisma care te facea sa te simti ca si cum cineva te intelege si e acolo pentru tine.Desi majoritatea melodiilor erau lente, erau geniale si erau cam pentru fiecare stare in care poate un om sa fie, ma uimea in continuu.Pe scurt: il consider o inspiratie, a trans din greu sa ajunga unde a ajuns si... cred ca am sa urasc drogurile toata viata din cauza lui (ceea ce e un lucru bun ^^).

| ihacoswhy explică (pentru SabbyNightShadow):

Cel mai genial raspuns. Nimeni nu o putea zice mai bine

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru ihacoswhy):

Multumesc ^-^ :3