| deejayra a întrebat:

Pentru toti iubitorii al genului trance, de ce va place acest gen? Si eu sunt un fan trance, si de fiecare data cand ascult o melodie buna inchid ochii si ma simt de parca as zbura, parca m-ar desprinde de realitate si inima mi-ar bate dupa sunete... iar unele momente iti taie rasuflarea. Mi se pare ceva fascinant muzica trance.

Răspuns Câştigător
| topcat a răspuns:

Chiar asta si face in general muzica trance, iti da acea stare. Imi pare rau ca nu am fost inca la un concert adevarat cu muzica trance. Lumini, oameni, atmosfera, ti-ar da o stare si mai incredibila.

3 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Si mie imi place trance-ul, cand inchid ochii si am muzica la maxim simt de parca ar fi in casa un cutremur laughing

| danaalexa a răspuns:

Orice muzica poate sa-ti creeze astfel de senzatii.Trance, punk, ska, house,. orice are un mesaj dupa parerea mea.Pe mine ma face sa ma simt in al 9 lea cer muzica trance datorita ritmurilor reptate, care iti creeaza un fel de...adrenalina...asa cred, si are ritm care te cheama la viata

| yahel20 a răspuns:

Deejayra la fel simt si eu ...ador Genu Trance...Trance 4 ever