| VlaDtz99 a întrebat:

Pentru utilizatorii de Iphone/Ipod. Cum pot transfera muzica de pe IPHONE pe PC, fara niciun program doar cu iTunes. O sa renunt la Iphone si am multa muzica necesara pe acesta. PC'ul are windows7

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai nu merge cu copy /paste direct din Explorer fara iTunes? Ia incearca!

Sau deschide iTunes da Sync intre telefon si program si apoi urmareste calea din pc -> C:\Documents and Settings\Application Data\Apple Computer\MobileSync\Backup -> aici deschide folderul Backup si cauta melodiile tale, le copiezi in pc si le pui extensia.mp3 la urma.